Menu

Pan Tramen

Wyobraź sobie, że jesteś martwy. A teraz uśmiechnij się.

Czarny smoczek z czaszką

tramen

Dwa różne sklepy z rzeczami dla dzieci, a w nich: czarny smoczek i czarny śliniaczek z czaszką, czarne szelki dla maluszka, majteczki z czaszkami... Skąd ta moda na "funeral kids"?

Ostatnio z moim synkiem oglądaliśmy razem bajkę (nie pamiętam tytułu - zdjęcie poniżej). Aż tu nagle zajączki zatrzymują się nad grobem, z którego po chwili wyskakuje... klaun. Oswajanie najmłodszych ze śmiercią? Zacna idea, ale... czuję niepokój. Czy to wszystko jest przemyślane? Zaplanowane? Bo jeśli czarny smoczek z czaszką byłby artystyczną prowokacją to ok. Ale zobaczyć moją córeczkę z takim smoczkiem - niekoniecznie... Co o tym sądzicie?  

Pan Tramen

Ten temat często pojawia się na moim blogu (jestem rodzicem). Zobaczcie poprzednie wpisy TUTAJ.   

 

 

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [sassykat] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zdarzyło mi się kilka razy obejrzeć te 'Animki' i stwierdzam, że ta kreskówka absolutnie nie powinna być wyświetlana dla dzieci. Pokazuje złe wzorce, a także śmiertelnie niebezpieczne sytuacje, z których bohaterowie tejże kreskówki często wychodzą bez uszkodzeń. Dzieci są ciekawskie, ale nie są nieśmiertelne.

  • Gość: [Pan Tramen] *.dynamic.chello.pl

    To fantastyczny komentarz: "Dzieci są ciekawskie, ale nie są nieśmiertelne". Świetne. No i zgadzam sie z Tobą. A wiec trzeba uważac na Animki...

© Pan Tramen
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci