Menu

Pan Tramen

Wyobraź sobie, że jesteś martwy. A teraz uśmiechnij się.

Akcja: komiksowa trumna i fajna reakcja mediów i ludzi!

tramen

AKCJA: KOMIKSOWA TRUMNA odniosła sukces :) Media zauważyły nietypową promocję trumien oraz kalendarza Lindner, opisały a nawet pochwaliły (nie było ani jednej, złej opinii). Na stoisku był cały czas tłok a ludzie bawili się doskonale, rysując po trumnie lub kładąc się w niej, żeby zrobić sobie zdjęcie:

***

 „Najbardziej nietypowe stoisko należy do firmy Linder, zajmującej się niczym innym jak produkcją trumien" - łodz.gazeta.pl

„Ciekawą atrakcją była możliwość zrobienia sobie zdjęcia w trumnie ewentualnie podpisania się na niej” - www.gamesboard.pl

„Wśród komiksowych wystawców na niecodzienny rodzaj promocji zdecydowała się produkujaca trumny firma Lindner" - Wyborcza .

***

W tekstach prasowych pojawił się także pomysłodawca akcji, czyli Pan Tramen (tekst poniżej). Nic dziwnego, byłem na stoisku praktycznie non-stop trzy dni. I to było niesamowite uczucie. Cały czas rozmawiałem z ludźmi, opowiadałem, zachęcałem do zabawy. Żywioł. Widziałem, jak ludzie śmieją się, robią sobie zdjęcia, rozmawiają na tematy funeralne. Naprawde udało się oswoić śmierć. 12 tysięcy ludzi (tyle było odwiedzajacych na Festiwalu Komiksu), uśmiechnęło się nad trumną - to działa jak szczepionka. Śmierć przestaje być straszna, trumna przestaje być tabu.

Misja spełniona. Czas na nowy pomysł :)

Pan Tramen

 

© Pan Tramen
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci