Menu

Pan Tramen

Wyobraź sobie, że jesteś martwy. A teraz uśmiechnij się.

Wszystkiego FUNERALNEGo w 2018 roku.

tramen

Jeśli tutaj jesteś, na moim blogu, i czytasz ten wpis, to znaczy, że mogę życzyć Ci wielu trumien, czaszek i innych funeraliów, nie tylko w Halloween, ale przez cały rok. I zawsze z pozytywnym przesłaniem: Wyobraź sobie, że jesteś martwy - a teraz uśmiechnij się ;) 

A co do tego zdjęcia (poniżej) - jak wiecie od kilku lat jestem producentem kontrowersyjnego Kalendarza Lindner. I kula dyskotekowa w połączeniu z trumną marzyła mi się już w kalendarzu w 2015 roku. Wtedy to jakoś do końca nie pasowało, bo tematyka była męsko-damska (relacje między płciami). Udało się w kalendarzu z numerkiem 2017, który był moim autorskim dziełem (z cudowną ekipą, którą zaprosiłem do współpracy).

A co ma kula dyskotekowa do trumny? Ubiegłoroczny kalendarz tworzyłem z taką oto myślą: rozbieramy mit o Pani Śmierci! Zdjąłem z niej płaszcz, zabrałem kosę... No i przyszła też pora na rozrachunek z klasycznym DANCE MACABRE ;)

Dobrego roku życzy

Pan Tramen

ps

no i zapraszam do zapoznania się z moim najnowszym dzieckiem, tegorocznym Kalendarzem Lindner 2018. Już sama okładka jest "mocna" ;)

***

zycze

© Pan Tramen
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci